Los Umeya ekstra neitsioliiviõli

(102 klientide hinnangud)

Hinnavahemik: alates 1,98 € kuni 31,90 €

Ekstra neitsioliiviõli Umayyadid See on Córdobast pärit ekstra neitsioliiviõli. varajane saak, mis on toodetud oktoobris La Unión de Montilla Cooperative'i poolt valitud oliividest Hojiblanca ja Picual sortidest.

See mahl paistab silma oma intensiivse rohelise värvuse poolest värske puuviljane Värskelt lõigatud rohu, tomati ja mandli nootidega ning keskmise vürtsikuse ja kibeduse täiusliku tasakaaluga.

Saadaval ka oma versioonis värske filtreerimata Värskelt korjatud see sobib ideaalselt liha, kuivatatud juustude, Ibeeria singi ja kõrgköögi roogade maitse parandamiseks.

lisainfo

kirjeldus

Miks osta Los Omeya ekstra neitsioliiviõli?

Los Omeya ostmine garanteerib erakordselt kvaliteetse toote. See pärineb eranditult valitud oliividest, mis on käsitsi korjatud hooaja alguses oktoobris. Selle valides varajane saakMaksimaalne aroom ja värskus on kvantiteedi asemel esikohal. Tulemuseks on peen. sügavroheline õli kuldsete helkidega, mis paistab silma oma jõulise värskelt lõigatud rohu aroomi ja maitsva maitse poolest mandlimaitse kerge kibedusega.

Los Omeya oliiviõli degusteerimisnootid ja paaristamine

See EVOO esitleb a intensiivne puuviljane Roheline oliiv, milles on peened tomati, värske rohu ja mõru mandli noodid. Maitses pakub see ideaalset tasakaalu keskmine vürtsikus ja kibedusSee on ideaalne liitlane punase liha, suitsujuustude, tammetõrudega toidetud Ibeeria singi ja grillitud rasvase kala maitse täiustamiseks, aga ka soojade salatite maitsestamiseks.

Filtreerimata Umayyadid

Saagikoristuse esimestel kuudel villitakse see EVOO täielikult pudelitesse. värske ja pilvineIlma veinitehase mahutitest läbimata või filtreerimata läheb see veskist otse pudelisse, et säilitada ... maksimaalne värskus ja terve.

Traditsioon ja päritolu: Kooperatiiv La Unión de Montilla

Córdobas 1979. aastal asutatud La Unión de Montilla ühistul on üle 1.600 liikme. Ideaalses terroiris ühendavad nad käsitöötraditsioon Kasutades moodsat tehnoloogiat, et äratada ellu mainekas Los Omeya bränd, mis on valmistatud parimatest sortidest Picual ja Hojiblanca.

lisainfo

kaal N / D
mõõdud N / D
Variedad

Kupaaž, Hojiblanca, Picual

Filtri tüüp

filtreeritud, filtreerimata

Konteiner

250 ml pudel, 500 ml pudel, 1 l PET-pudel, 2 l pudel, 3 l purk, 5 l pudel, 5 l purk

Intensiivsus

andmekandja

kvaliteet

Extra Virgin oliiviõli

Oliivid korjatud

Cordova

Pudelisse villitud

Cordova

Soodustarbimine

18 kuud alates pakendamise kuupäevast

Kaitse

Hoida jahedas ja pimedas kohas suletuna.

Maht

250 ml, 500 ml, 1 l, 2 l, 3 l, 5 l

Hind 500 ml kohta

4 € - 6 €

Ökoloogiline

Mugav

Õlipress

La Unióni ühistu

102-i hinnangud Los Umeya ekstra neitsioliiviõli

  1. Fernando C. -

    Nagu alati, suurepärane.

    Ainult üks väike kaebus: tellimusega karp saabus väga kahjustatuna.

  2. Alicia B. -

    Olin juba mõnda aega otsinud tugeva maitsega õli, aga see polnud tugev.
    See õli on täpselt selline: suurepärane maitse ja suurepärane pehmus.

  3. FRANCISCO R. -

    Avastasin selle Córdobas reisil, kus sain seda mitu korda hommikusöögiks proovida. Linna naastes leidsin selle üles ja tellisin. See pole mind alt vedanud; ma armastan seda ja nüüd saan seda iga päev nautida.

  4. Theodosius A. -

    Olgu. Valges pudelis olev õli on väga maitsetu. Sellel pole mingit maitset. Ma ei ostaks seda uuesti.

  5. PERE R. -

    suurepärane õli

  6. Victoria L. -

    Mugav, kiire ja lihtne viis parima õli saamiseks kodus. Ostame seda kindlasti uuesti!

  7. Aurora L. -

    Meeldiv üllatus, väga hea õli ja selle kvaliteedi kohta väga hea hind.

  8. MSPVA P. -

    Erakordne õli igas mõttes.

  9. Edward G. -

    Ma ei oska arvamust anda: värske õli tuleb kätte saada.

  10. JAIME S. -

    See pole veel saabunud

  11. Raul F. -

    See pole veel kohale jõudnud,

  12. Julius L. -

    Tõestus puudub

  13. Miguel H. -

    Ma ei oska arvamust anda, ma pole veel tellimust kätte saanud.

  14. MARTA V. -

    See on suurepärase kvaliteediga õli. Maitse on imeline.

  15. Sergio A. -

    Väga hea õli

  16. Daniel U. -

    Suurepärane kvaliteet ja klienditeenindus

  17. Antonio C. -

    Erakordne õli väga konkurentsivõimelise hinnaga.

  18. Kristina A. -

    Excelente!

  19. Olegario T. -

    Nagu ikka, väga hea.

  20. Eduardo C. -

    Ok

  21. Alice R. -

    Väga hea õli. Sa jäid ilma sellest väikesest lisapingutusest, mida sa tavaliselt mulle annad.

  22. ESTER D. -

    Nagu ikka, õli, mida ostan igal aastal. Suurepärane.

  23. Joaquin L. -

    Nagu ikka, oli kõik TÄIUSLIK!

  24. Heriberto R. -

    Väga hea

  25. Union S. -

    Olin selle õliga juba tuttav. Andsime selle oma liikmetele jõulukingiks ja vastuvõtt on olnud ootuspäraselt suurepärane.

  26. Sebastian V. -

    Maitsev, ületamatu hinna ja kvaliteedi suhe

  27. Ana B. -

    Imeline

  28. Beatriz F. -

    Suurepärane calidad precio

  29. Cecile B. -

    Nagu ikka, oli see suus mõnus nauding!
    Soovitan seda 100%!

  30. JOSE M. -

    SUUREPÄRANE TOODE. VÄGA PEHME JA SUUREPÄRASE AROOMIGA.

  31. ALAITZ A. -

    Nagu ikka, maitsev

  32. Julian G. -

    Väga hea, nagu ikka.

  33. Manel P. -

    Noh, siin on üks oluline probleem. Parim enne kuupäev on väga varsti (augustis). Tervitades.

  34. Sonia H -

    See õli on imeline, sellega ei saa mööda panna

  35. David C. -

    Ekstra neitsioliiviõli, mis vastas minu ootustele.

  36. MONTSERRAT O. -

    Meile meeldib selle maitse ja aroom

  37. Clara R. -

    Õli on väga hea, mis mulle ei meeldinud, oli see, et käskjalg jättis kaks kasti lifti ja ma pidin need ise majja tooma.

  38. Marga T. -

    Saadetis saabus kiiresti, aga saatmiskulud tundusid kõrged. Oleks olnud parem veidi kauem oodata ja hinda alandada. Nagu ma Alfonsole mainisin, oleks väike kingitus, näidised või midagi sellist olnud tore. Muidu oli kõik korras ja õli oli väga hea.
    Tänu ja parimate soovidega
    Marga Torres

  39. Marta lk. -

    Jah, minu tellimus on saabunud. Aga mind üllatab e-kiri, mis pakub õli reserveerimist alates novembri lõpust. Seega, see, mille ma sain, on eelmisest aastast?

  40. Horacio R. -

    Ma pole seda veel kätte saanud.

  41. Anthony M. -

    Ma pole tellimust kätte saanud

  42. Alfonso B. -

    See õli on suurepärane, ma juba tean seda, tavaliselt ostan seda Córdobast, kui lähen oma perekonda vaatama ja tulen tagasi sellega täidetud tükiga, et sõpradega jagada.
    Sel aastal, selle neetud pandeemia tõttu, pole ma veel reisida saanud, seepärast ma teilt küsisingi.

  43. Joan E. -

    Ma pole seda veel kätte saanud.

  44. José -

    Suurepärane õli, sobib hästi leiva peale määrimiseks.
    Väga intensiivne maitse, tõeline pärl.
    Ostan uuesti niipea, kui otsa saab.
    Aitäh!

  45. Maribel -

    Saatmine oli väga kiire, aga ma ootasin rohelist õli nagu eelmistel kordadel teistelt brändidelt, aga see, mille ma sain, on kollakas, hägune jah, aga mitte roheline.

  46. Alfonso P. -

    Hea õli, millel on keha ja intensiivne maitse

  47. Yoli C. -

    Suurepärane toode, ostan kindlasti uuesti

  48. Theodosius A. -

    maitsev igat tüüpi kasutamiseks

  49. Carlos C. -

    Excelente producto

  50. MARIA M. -

    Teistel aastatel oli sellel rohkem lõhna ja maitset.

  51. MIRIAM D. -

    Nagu ikka, suurepärane õli.
    Olen seda aastaid ostnud ja see pole kunagi pettumust valmistanud.

  52. Mabel R. -

    See on meie jaoks tõeliselt uus kogemus selle imelise õliga, millele olen pannud nimeks Lõpmatu Roheline! :clap::clap: Suurepärased maitsed! Jumal on loonud rohelise teemandi, mida me peame austama! Selle eelised pole ainult maitsele… see on oluline ka meditsiinis! Kõrge toiteväärtus ja raviv väärtus – sellel rohelisel õlil on kõik olemas! Suurepärane! Suur aitäh ja palju õnnistusi teile ja teie müükidele! Mabel.

  53. Manuel A. -

    Nagu alati suurepärane ja väga professionaalne personal.

  54. Juana G. -

    Olen seda õli aastaid hommikuse röstsaia ja salatite peal kasutanud; meile meeldib see kodus väga.

  55. Jordi M. -

    Väga hea, kõrge kvaliteet.

  56. Bruna P. -

    Vaatamata lahendatud logistilisele probleemile saadi kätte ideaalne õli.

  57. Ramon lk. -

    Nojah... see on muidugi okei

    Hinna poolest arvan, et on paremaid valikuid... Ma ei räägi parematest.

  58. Isabel S. -

    See on esimene kord, kui ma sellelt veebisaidilt õli ostan, ja ausalt öeldes, kui ma seda filtreerimata õli nägin, ei kõhelnud ma hetkekski. Ma ostan seda kindlasti uuesti; on möödunud aastaid sellest, kui ma viimati nii head õli proovisin.

  59. Miguel F. -

    Väga kiire saatmine. Suurepärane kvaliteet.

  60. Jose M. -

    Olen seda varem mitu korda ostnud ja mulle meeldib see päris palju, kuigi ma pole veel rafineeritud ja filtreerimata 500cc oma proovinud, aga ma arvan, et see on hea nagu alati.

  61. RUFINO M. -

    Me encanta

  62. Ramiro R. -

    Bb

  63. Carmen C -

    Suurepärane õli, aga saatmiskulud on väga kallid.

  64. Fernando G. -

    Mulle meeldib rohelise juures eriti see maitse, mis mul meeles oli varem maitstud õlist, ja just seda ma otsingi.

  65. Nikolai M. -

    Arvestades, et tegemist oli hea õliga, siis hinnangute ja arvustuste põhjal olid minu ootused ehk liiga kõrged.
    Ausalt öeldes ootasin intensiivsemat ja vähem mõrkjat maitset.

  66. Naima L. -

    Väga hõõrutud, väga hea

  67. Alberto A. -

    Ma kasutan seda salatite jaoks ja see on ideaalne, lisades erakordse maitse. See on esimene kord, kui ma sellelt veebisaidilt ostsin, ja kõik on läinud väga hästi ning kõik oli väga hästi selgitatud.

  68. Alberto A. -

    Ekstra neitsioliiviõli, mis annab salatitele või hea leivaviilu, õli ja tomati kõrvale maitsva maitse ning on veelgi rikkalikum, kui lisada Serrano sinki.
    Soovitan seda lehte, kui soovid nautida head õli hea hinnaga.

  69. Mohamad A. -

    Buenísimo

  70. Miguel R. -

    Väga hea õli

  71. Marcos C. -

    Meile väga meeldis, sellel on suurepärane maitse

  72. Fernando G. -

    Parim kaasõli, mida ma eales maitsnud olen (ja ma olen nüüd juba päris vana...).

  73. Santiago F. -

    Meile

  74. Louis V. -

    väga rikas õli

  75. Javier B. -

    Kiire saatmine. Kvaliteetne õli. Täiesti suurepärane. Soovitan soojalt.

  76. Sergio D. -

    Sellel õlil on uskumatult hea lõhn ja maitse. Kõik peaksid seda proovima.
    Ainus miinus on hind. Aga isegi nii on see fantastiline.

  77. Manuel N. -

    Hästi

  78. Jose L. -

    Maitsev, aga ma ootasin, et see on hägune, tugevama maitsega ja veidi vürtsikam. Aitäh.

  79. Juuli D. -

    suurepärane toodang
    hea teenindus
    kohene teenindus

  80. Sergio A. -

    Hea õli

  81. JEESUS P. -

    Nagu ikka, on rõõm nautida värsket hooajalist oliiviõli. Lisaks annan sõpradele ja perele väikese pudeli ning näen välja nagu meister.

  82. DAVID P. -

    Kuigi värvus on sama, on intensiivsus, aroom ja nüansid täiesti erinevad võrreldes eelmisel aastal ostetutega. Ma ei tea, miks, aga need tunduvad olevat teistsugune sort kui 2022. aasta saak.

  83. Álvaro O. -

    Tellisin selle filtreerimata ja see oli kindlasti õige otsus!

  84. FRANCISCO C. -

    Tihe, mahe, tugev, iseloomuga. Just selline, nagu mulle meeldib mu õli.

  85. Maria B. -

    Olen seda juba mitu aastat ostnud ja see pole kunagi pettumust valmistanud. See on tõeliselt suurepärane õli.

  86. Maria M. -

    Täiuslik nagu alati

  87. Manuel G. -

    Minu arvates on see suurepärane. Ideaalne salatikastmeks või leiva peale panemiseks.

  88. Joseba R. -

    Väga kallis, loodan, et naudite seda hea tervise juures.

  89. Pedro A. -

    Hea õli

  90. Noe M. -

    Noh

  91. Alfonso L. -

    Vaatamata hinnatõusule on see seda väärt.

  92. Isabel R -

    Maitsev, meile väga meeldis!

  93. Javier S. -

    Ostsime 15 liitrit filtreerimata Omeya oliiviõli ja nüüd veel 15 liitrit filtreeritud Omeya oliiviõli. Mõlemad on väga aromaatsed ja maitsvad. Ma ei oska öelda, kumb on parem. Hind on sama; on hämmastav, kui palju oliiviõli hind on tõusnud.

  94. CARLOS C. -

    Suurepärane maitse ja aroomi poolest,

  95. Jeesus M. -

    See ei näe küll nii hea välja kui novembris, mis teeb asja suureks, aga ma olen kindel, et see tuleb sama hea.

  96. Augustinus G. -

    Väga hea

  97. Fernando G. -

    Sellest ajast peale, kui avastasin kaks aastat tagasi Los Omeya "filtreerimata" õli, ei kasuta ma enam ühtegi teist õli üheski kastmes ega lisandis.
    See on alati hitt kõigi külaliste seas, kes teil kodus õhtusöögiks on.

  98. Fernando Giraldo -

    Sain kolm aastat tagasi Cordobast pooleliitrise pudeli ja... sellest ajast peale pole ma suutnud seda kodus suurtes kogustes iga tähtsa sündmuse puhul mitte hoida...

  99. Jose -

  100. Miguel -

    Vaieldamatult kvaliteetne õli väga mõistliku hinnaga, väga praktiline platvorm ja Alfonso suurepärane lahkus. Palju õnne!

  101. Antonio Maestre -

  102. Pablo Fernández Aparicio (kinnitatud omanik) -

    Erakordne õli

Hinnangu saavad anda ainult registreeritud kasutajad, kes on selle toote ostnud.

Telli ja saa Sooduskupong teie järgmise ostu jaoks

Me ei saanud teie tellimust valideerida.
Teie tellimus on vormistatud.