opis
Zakaj kupiti ekstra deviško oljčno olje Los Omeya?
Nakup Los Omeye zagotavlja izdelek izjemne kakovosti. Prideluje se izključno iz ročno obranih oljk, obranih na začetku sezone oktobra. Z izbiro tega zgodnja žetevMaksimalna dišava in svežina imata prednost pred količino. Rezultat je izvrsten temno zeleno olje z zlatimi poudarki, ki izstopa po živahni aromi sveže pokošene trave in okusnem okus mandlja z rahlo grenkobo.
Degustacijske note in kombinacija olivnega olja Los Omeya
Ta EVOO predstavlja intenzivno sadno Zelena oliva z nežnimi notami paradižnika, sveže trave in grenkega mandlja. V okusu ponuja popolno ravnovesje z srednje pikantna in grenkaJe idealen zaveznik za izboljšanje okusa rdečega mesa, suhih sirov, iberske šunke, hranjene z želodom, in pečene mastne ribe, pa tudi za začimbe toplih solat.
Nefiltrirani Umajadi
V prvih mesecih trgatve je ta EVOO popolnoma ustekleničen sveže in oblačnoBrez prehoda skozi rezervoarje vinarije ali filtriranja gre vino neposredno iz mlina v steklenico, da se ohrani maksimalna svežina in nedotaknjeno.
Tradicija in izvor: Zadruga La Unión de Montilla
Zadruga La Unión de Montilla, ustanovljena leta 1979 v Córdobi, ima več kot 1.600 članov. V idealnem terroirju združujejo obrtna tradicija Z uporabo sodobne tehnologije oživljamo prestižno blagovno znamko Los Omeya, izdelano iz najboljših sort Picual in Hojiblanca.









Fernando C. -
Kot vedno, odlično.
Samo ena majhna pritožba: Škatla z naročilom je prispela zelo poškodovana.
Alicia B. -
Že nekaj časa sem iskal olje z bogatim okusom, vendar ni bilo tako močno.
To olje je točno to: odličen okus in odlična gladkost.
FRANCISCO R. -
Odkril sem ga na potovanju v Córdobo, kjer sem ga lahko večkrat poskusil za zajtrk. Ko sem se vrnil v svoje mesto, sem ga našel in naročil. Ni me razočaral; obožujem ga in zdaj ga lahko uživam vsak dan.
Teodozij A. -
V redu. Olje v beli steklenički je zelo pusto. Okus je popolnoma brez okusa. Ne bi ga kupil več.
PERE R. -
odlično olje
Viktorija L. -
Priročen, hiter in enostaven način, da imate najboljše olje doma. Zagotovo ga bomo spet kupili!
Aurora L. -
Prijetno presenečenje, zelo dobro olje in zelo dobra cena za to kakovost.
NSAID P. -
Izjemno olje v vseh pogledih.
Edward G. -
Ne morem podati mnenja: sveže olje bo prejeto
JAIME S. -
Še ni prispelo
Raúl F. -
Še ni prispelo,
Julius L. -
Manjkajo dokazi
Miguel H. -
Ne morem podati mnenja, naročila še nisem prejel/a.
MARTA V. -
To je olje odlične kakovosti. Okus je slasten.
Sergio A. -
Zelo dobro olje
Daniel U. -
Odlična kakovost in storitve za stranke
Anthony C. -
Izjemno olje po zelo konkurenčni ceni.
Kristina A. -
Excelente!
Olegario T. -
Kot vedno, zelo dobro.
Eduardo C. -
Ok
Alice R. -
Zelo dobro olje. Pogrešal si tisto malo dodatne pozornosti, ki mi jo običajno nameniš.
ESTHER D. -
Kot vedno, olje, ki ga kupujem vsako leto. Odlično.
Joaquin L. -
Kot vedno, je bilo VSE POPOLNOMA!
Heriberto R. -
Zelo dobro
Unija S. -
To olje sem že poznal. Podarili smo ga našim članom za božično darilo in sprejem je bil, kot smo pričakovali, odličen.
Sebastijan V. -
Okusno, neprekosljivo razmerje med ceno in kakovostjo
Ana B. -
Fantastico
Beatriz F. -
Excelente calidad precio
Cecile B. -
Kot vedno, prava poslastica v ustih!
Priporočam 100%!
JOSE M. -
ODLIČEN IZDELEK. ZELO MEHAK IN IMA ODLIČNO AROMO.
ALAITZ A. -
Kot vedno, okusno
Julian G. -
Zelo dobro, kot ponavadi.
Manel P. -
No, obstaja precejšnja težava. Rok uporabe je zelo kmalu (avgust). Lep pozdrav.
Sonia H. -
To olje je izjemno, z njim ne morete zgrešiti.
David C. -
Ekstra deviško oljčno olje, ki je izpolnilo moja pričakovanja.
MONTSERRAT O. -
Všeč nam je njegov okus in aroma
Klara R. -
Olje je zelo dobro, kar mi ni bilo všeč, je bilo to, da je sel pustil dve škatli v dvigalu in sem ju moral sam prinesti v hišo.
Marga T. -
Pošiljka je prispela hitro, vendar so se stroški pošiljanja zdeli visoki. Bolje bi bilo počakati še malo in znižati ceno. Kot sem omenil Alfonsu, bi bilo majhno darilo, vzorci ali kaj podobnega lep dodatek. Sicer pa je bilo vse v redu in olje je bilo zelo dobro.
Hvala in lep pozdrav
Marga Torres
Marta str. -
Da, moje naročilo je prispelo. Presenečen pa sem, ko sem prejel e-pošto s ponudbo za rezervacijo olja od konca novembra. Torej je tisto, ki sem ga prejel, od lanskega leta?
Horacio R. -
Še nisem ga prejel/a.
Anthony M. -
Naročila nisem prejel/a
Alfonso B. -
To olje je odlično, ga že poznam, ponavadi ga kupim v Cordobi, ko grem k družini, in se vrnem naloženo z njim, da ga delim s prijatelji.
Letos zaradi preklete pandemije še nisem mogel potovati, zato sem te vprašal.
Joan E. -
Še nisem ga prejel/a.
José -
Odlično olje, super za namazati na kos kruha.
Zelo intenziven okus, pravi biser.
Kupil ga bom spet takoj, ko mi zmanjka.
Hvala!
Maribel -
Dostava je bila zelo hitra, vendar sem pričakovala zeleno olje, kot v prejšnjih primerih pri drugih znamkah, toda to, ki sem ga prejela, je rumenkasto, motno, ja, vendar ne zeleno.
Alfonso P. -
Dobro olje s polnim telesom in intenzivnim okusom
Yoli C. -
Odličen izdelek, zagotovo ga bom spet kupil/a
Teodozij A. -
okusno za vse vrste uporabe
Carlos C. -
Excelente producto
MARIJA M. -
V drugih letih je imelo več vonja in okusa.
MIRIAM D. -
Kot vedno, odlično olje.
Kupujem ga že leta in nikoli me ne razočara.
Mabel R. -
To je za nas resnično nova izkušnja s tem čudovitim oljem, ki sem ga poimenovala Neskončno zeleno! :clap::clap: Izvrstni okusi! Bog je ustvaril zeleni diamant, ki ga moramo častiti! Njegove koristi niso le za brbončice ... pomembne so tudi v medicini! Visoka hranilna in zdravilna vrednost – to zeleno olje ima vse! Veličastno! Najlepša hvala in veliko blagoslova vam in vaši prodaji! Mabel.
Manuel A. -
Kot vedno odlično in zelo profesionalno osebje.
Juana G. -
To olje uporabljam že leta za jutranji toast in solate; doma ga obožujemo.
Jordi M. -
Zelo dobro, visoke kakovosti.
Bruna P. -
Kljub rešeni logistični težavi so dobili popolno olje.
Ramon str. -
No ... vsekakor je v redu
Glede na ceno mislim, da obstajajo boljše možnosti ... Ne govorim o boljših.
Isabel S. -
To je prvič, da sem kupil olje na tej spletni strani in iskreno, ko sem videl to nefiltrirano, nisem niti za sekundo okleval. Zagotovo ga bom kupil še enkrat; minila so že leta, odkar sem pil tako dobro olje.
Miguel F. -
Zelo hitra dostava. Odlična kakovost.
Jose M. -
Kupil sem ga že večkrat in mi je precej všeč, čeprav še nisem poskusil rafiniranega in nefiltriranega s 500 kubiki, ampak predvidevam, da je kot vedno dober.
RUFINO M. -
Me encanta
Ramiro R. -
Bb
Carmen C. -
Odlično olje, vendar so stroški pošiljanja zelo dragi.
Fernando G. -
Pri zeleni barvi mi je še posebej všeč spomin na okus olja, ki sem ga v preteklosti okusil, in to je tisto, kar iščem.
Nikolaj M. -
Glede na to, da je bilo dobro olje, so bila moja pričakovanja glede na ocene in preglede morda previsoka.
Iskreno povedano, sem pričakoval bolj intenziven in manj grenak okus.
Naima L. -
Zelo drgnjeno, zelo dobro
Alberto A. -
Uporabljam ga za solate in je popoln, doda izjemen okus. To je prvič, da sem kupil na tej spletni strani in vse je šlo zelo dobro in vse je bilo zelo dobro razloženo.
Alberto A. -
Ekstra deviško oljčno olje, ki pusti odličen okus v solatah ali z dobro rezino kruha, oljem in paradižnikom, še bogatejši pa je, če dodate še šunko Serrano.
To stran priporočam, če želite uživati v dobrem olju po dobri ceni.
Mohamad A. -
Buenísimo
Miguel R. -
Zelo dobro olje
Marcos C. -
Zelo nam je bil všeč, ima odličen okus
Fernando G. -
Najboljše spremljevalno olje, kar sem jih kdaj poskusil (pa sem že precej star ...).
Santiago F. -
Nas
Ludvik V. -
zelo bogato olje
Javier B. -
Hitra dostava. Visokokakovostno olje. Popolnoma spektakularno. Zelo priporočljivo.
Sergio D. -
To olje ima neverjetno dober vonj in okus. Vsakdo bi ga moral poskusiti.
Edina slabost je cena. Ampak kljub temu je fantastično.
Manuel N. -
Zelo dobro
Jose L. -
Okusno, ampak sem pričakoval/a, da bo motno, z močnejšim okusom in malo bolj pikantno. Hvala.
Julij D. -
excelente producto
dobra storitev
takojšnja storitev
Sergio A. -
Dobro olje
JEZUS P. -
Kot vedno je užitek uživati v svežem, sezonskem olivnem olju. Poleg tega prijateljem in družini podarim majhno stekleničko in izgledam kot prvak.
DAVID P. -
Čeprav je barva enaka, so intenzivnost, aroma in nianse popolnoma drugačne od tistih, ki sem jih kupil lani. Ne vem zakaj, ampak zdijo se mi drugačne sorte kot letina 2022.
Álvaro O. -
Naročil sem ga nefiltriranega in to je bila vsekakor prava odločitev!
FRANCISCO C. -
Gosto, mehko, močno, z značajem. Ravno takšno, kot mi je všeč moje olje.
Maria B. -
Kupujem ga že nekaj let in me nikoli ne razočara. Resnično je odlično olje.
Marija M. -
Popolno kot vedno
Manuel G. -
Mislim, da je odličen. Idealen za preliv solat ali na kruh.
Joseba R. -
Zelo drago, upam, da boste uživali v dobrem zdravju.
Pedro A. -
Dobro olje
Noe M. -
No
Alfonso L. -
Kljub dvigu cen se splača.
Elizabeth R. -
Okusno, všeč nam je bilo!
Javier S. -
Kupili smo 15 litrov nefiltriranega oljčnega olja Omeya in zdaj še 15 litrov filtriranega oljčnega olja Omeya. Oboje je zelo aromatično in okusno. Ne bi mogel reči, katero je boljše. Cena je enaka; neverjetno je, koliko se je oljčno olje podražilo.
CARLOS C. -
Spektakularnega okusa in arome,
Jezus M. -
Ne izgleda več tako dobro kot novembra, kar je velika razlika, ampak prepričan sem, da bo prav tako dobro.
Avguštin g. -
Zelo dobro
Fernando G. -
Odkar sem pred dvema letoma odkril "nefiltrirano" olje Los Omeya, ne uporabljam več nobenega drugega olja v prelivih ali prilogah.
Vedno je hit pri vseh gostih, ki jih imate doma na večerji.
Fernando Giraldo -
Pred tremi leti sem iz Cordobe dobil pollitrsko steklenico in ... od takrat je ne morem nehati imeti doma v velikih količinah za nobeno pomembno priložnost ...
jose -
Miguel -
Olje neizpodbitne kakovosti po zelo ugodni ceni, zelo praktična platforma in velika prijaznost Alfonsa. Čestitke!
Antonio Maestre -
Pablo Fernández Aparicio (preverjen lastnik) -
Izjemno olje