опис
Зашто купити екстра девичанско маслиново уље Лос Омеја?
Куповином Лос Омеје гарантујете производ изузетног квалитета. Долази искључиво од ручно браних маслина, убраних на почетку сезоне у октобру. Избором овог рана жетваМаксимални мирис и свежина су приоритетнији од количине. Резултат је изврстан тамно зелено уље са златним детаљима, који се истиче снажном аромом свеже покошене траве и укусним укус бадема са благом горчином.
Дегустационе белешке и упаривање маслиновог уља Лос Омеја
Овај EVOO представља интензивно воћно Зелена маслина, са суптилним нотама парадајза, свеже траве и горког бадема. На непцу нуди савршен баланс са средње љутине и горчинеИдеалан је савезник за појачавање укуса црвеног меса, сушених сирева, иберијске шунке храњене жиром и гриловане масне рибе, као и за зачињавање топлих салата.
Нефилтрирани Омејади
Током првих месеци бербе, овај EVOO се потпуно флашира. свеже и облачноБез проласка кроз резервоаре винарије или филтрирања, иде директно из млина у боцу како би се сачувао... максимална свежина и нетакнут.
Традиција и порекло: Задруга Ла Унион де Монтилла
Основана у Кордоби 1979. године, задруга La Unión de Montilla има преко 1.600 чланова. У идеалном тероару, они спајају занатска традиција Коришћењем модерне технологије оживљава се престижни бренд Лос Омеја, направљен од најфинијих сорти... Пикуал и Хохибланка.









Фернандо Ц. -
Као и увек, одлично.
Само једна мала замерка: Кутија са поруџбином је стигла веома оштећена.
Алициа Б. -
Већ неко време сам тражио уље са јаким укусом, али оно није било јако.
Ово уље је управо то: одличан укус и одлична глаткоћа.
ФРАНЦИСКО Р. -
Открио сам га на путовању у Кордобу, где сам га могао пробати неколико пута за доручак. Када сам се вратио у свој град, пронашао сам га и наручио. Није ме разочарао; волим га и сада могу да уживам у њему сваки дан.
Теодосије А. -
У реду. Уље у белој бочици је веома бљутаво. Укус је као никакав. Не бих га поново купила.
ПЕРЕ Р. -
одлично уље
Вицториа Л. -
Практичан, брз и једноставан начин да имате најбоље уље код куће. Дефинитивно ћемо га поново купити!
Аурора Л. -
Пријатно изненађење, веома добро уље и веома добра цена за тај квалитет.
НСАИЛ П. -
Изванредно уље у сваком смислу.
Едуардо г. -
Не могу дати мишљење: треба добити свеже уље
ХАИМЕ С. -
Још није стигло
Раул Ф. -
Још није стигло,
Јулио Л. -
Недостаје доказ
Мигел Х. -
Не могу дати мишљење, још нисам примио поруџбину.
МАРТА В. -
То је уље одличног квалитета. Укус је диван.
Сергио А. -
Веома добро уље
Данијел У. -
Одличан квалитет и корисничка подршка
Антонио Ц. -
Изузетно уље по веома конкурентној цени.
Цристина А. -
Екцеленте!
Олегарио Т. -
Као и увек, веома добро.
Едуардо Ц. -
Ok
Алициа Р. -
Веома добро уље. Пропустио си мало додатног додира који ми обично дајеш.
ЕСТЕРА Д. -
Као и увек, уље које купујем сваке године. Одлично.
Хоакин Л. -
Као и увек, све је било САВРШЕНО!
Хериберто Р. -
Врло добар
Унија С. -
Већ сам био упознат са овим уљем. Поклонили смо га нашим члановима за Божић и пријем је био одличан, као што се и очекивало.
Себастијан В. -
Укусно, ненадмашна вредност за новац
Ана Б. -
Фантастицо
Беатриз Ф. -
Екцеленте цалидад прецио
Сесил Б. -
Уживање у устима као и увек!
Препоручујем га 100%!
ХОЗЕ М. -
ОДЛИЧАН ПРОИЗВОД. ВЕОМА МЕК И ИМА ОДЛИЧАН АРОМИС.
АЛАИЦ А. -
Као и увек, укусно
Јулиан Г. -
Веома добро, као и обично.
Манел П. -
Па, постоји значајан проблем. Рок употребе је ускоро (август). Срдачан поздрав.
Сониа Х. -
Ово уље је изврсно, не можете погрешити са њим
Давид Ц. -
Екстра девичанско маслиново уље које је испунило моја очекивања.
МОНСЕРАТ О. -
Волимо његов укус и арому
Клара Р. -
Уље је веома добро, оно што ми се није допало је то што је курир оставио две кутије у лифту и морао сам сам да их унесем у кућу.
Марга Т. -
Пошиљка је брзо стигла, али су трошкови доставе деловали високо. Било би боље да су сачекали још мало и снизили цену. Као што сам напоменуо Алфонсу, мали поклон, узорци или нешто слично, био би леп додатак. Иначе, све је било у реду, а уље је било веома добро.
Срдачан поздрав и хвала
Марга Торес
Марта п. -
Да, моја поруџбина је стигла. Али сам изненађен када сам добио имејл са понудом за резервацију уља почев од краја новембра. Дакле, оно које сам добио је од прошле године?
Хорацио Р. -
Још га нисам примио/ла.
Антонио М. -
Нисам примио/ла поруџбину
Алфонсо Б. -
Ово уље је одлично, већ га познајем, обично га купујем у Кордоби када идем да посетим породицу и враћам се натоварен њиме да га поделим са пријатељима.
Ове године, због проклете пандемије, још нисам могао да путујем, зато сам те и питао.
Џоан Е. -
Још га нисам примио/ла.
Јосе -
Одлично уље, одлично за стављање на парче хлеба.
Веома интензиван укус, прави драгуљ.
Купићу га поново чим ми понестане.
Хвала!
Марибел -
Достава је била веома брза, али сам очекивала зелено уље као и у претходним приликама од других брендова, али ово које сам добила је жућкасто, мутно да, али не зелено.
Алфонсо П. -
Добро уље са пуном текстуром и интензивним укусом
Јоли Ц. -
Одличан производ, дефинитивно ћу га поново купити
Теодосије А. -
укусно за све врсте употребе
Царлос Ц. -
Екцеленте продуцто
МАРИЈА М. -
У другим годинама је имао више мириса и укуса.
МИРИЈАМ Д. -
Спектакуларно уље као и увек.
Годинама га купујем и никада ме не разочара.
Мабел Р. -
Ово је заиста ново искуство за нас са овим дивним уљем, које сам назвала Бесконачно зелено! :clap::clap: Изузетни укуси! Бог је створио зелени дијамант који морамо поштовати! Његове користи нису само за непце... већ су важне и у медицини! Висока нутритивна и лековита вредност - ово зелено уље има све! Величанствено! Хвала вам пуно, и много благослова вама и вашој продаји! Мејбл.
Мануел А. -
Одлично као и увек и веома професионално особље.
Јуана Г. -
Годинама користим ово уље на јутарњем тосту и салатама; волимо га код куће.
Јорди М. -
Веома добро, високог квалитета.
Бруна П. -
Упркос логистичком проблему који је решен, добијено је савршено уље.
Рамон п. -
Па... свакако је у реду
За ту цену, мислим да постоје боље опције... Не говорим о бољима.
Изабел С. -
Ово је први пут да сам купио уље са ове веб странице и искрено, када сам видео ово нефилтрирано, нисам се ни секунде двоумио. Дефинитивно ћу га поново купити; прошле су године откако сам пио тако добро уље.
Мигел Ф. -
Веома брза достава. Одличан квалитет.
Јосе М. -
Куповао сам га неколико пута раније и доста ми се свиђа, мада још нисам пробао онај рафинисани и нефилтрирани од 500 кубика, али претпостављам да је добар као и увек.
РУФИНО М. -
Волим
Рамиро Р. -
Bb
Цармен Ц. -
Одлично уље, али трошкови доставе су веома скупи.
Фернандо Г. -
Оно што ми се посебно свиђа код зелене је сећање на укус уља које сам пробао у прошлости, а то је оно што тражим.
Николас М. -
С обзиром да је то било добро уље, на основу оцена и рецензија, моја очекивања су можда била превисока.
Искрено, очекивао сам интензивнији и мање горак укус.
Наима Л. -
Веома утрљано, веома добро
Алберто А. -
Користим га за салате и савршен је, додаје изванредан укус. Први пут купујем са ове веб странице и све је прошло веома добро и све је било веома добро објашњено.
Алберто А. -
Екстра девичанско маслиново уље које оставља диван укус у вашим салатама или уз добру кришку хлеба, уље и парадајз, а још богатији ако додате серано шунку.
Препоручујем ову страницу ако желите да уживате у добром уљу по доброј цени.
Мохамад А. -
Буенисимо
Мигел Р. -
Веома добро уље
Марцос Ц. -
Баш нам се допало, има одличан укус
Фернандо Г. -
Најбоље пратеће уље које сам икада пробао (а сада сам прилично стар...).
Сантјаго Ф. -
У
Луј В. -
веома богато уље
Хавијер Б. -
Брза достава. Висококвалитетно уље. Апсолутно спектакуларно. Топло препоручујем.
Сергио Д. -
Ово уље има невероватно добар мирис и укус. Сви би требало да га пробају.
Једина мана је цена. Али чак и тако, фантастично је.
Мануел Н. -
Врло добро
Јосе Л. -
Укусно, али сам очекивао да буде мутно, са јачим укусом и мало љуће. Хвала.
Јул Д. -
екцеленте продуцто
буена атенцион
хитна услуга
Сергио А. -
Добро уље
ЏЕСУС П. -
Као и увек, задовољство је уживати у свежем, сезонском маслиновом уљу. Поред тога, дајем малу бочицу пријатељима и породици и изгледам као шампион.
ДЕЈВИД П. -
Иако је боја иста, интензитет, арома и нијансе су потпуно другачији од оних које сам купио прошле године. Не знам зашто, али делују ми као другачија сорта него берба 2022.
Алваро О. -
Наручио сам га нефилтрираног и то је дефинитивно била права одлука!
ФРАНЦИСКО Ц. -
Густо, благо, јако, са карактером. Баш онако како волим своје уље.
Марија Б. -
Купујем га већ неколико година и никада ме не разочара. Заиста је одлично уље.
Марија М. -
Савршено као и увек
Мануел Г. -
Мислим да је одлично. Идеално за преливање салата или стављање на хлеб.
Хосеба Р. -
Веома скупо, надам се да ћете уживати у добром здрављу.
Педро А. -
Добро уље
Ное М. -
Буеноо
Алфонсо Л. -
Упркос повећању цена, вреди.
Исабел Р. -
Укусно, волели смо!
Јавиер С. -
Купили смо 15 литара нефилтрираног маслиновог уља марке Омеја, а сада још 15 литара филтрираног маслиновог уља. Оба су веома ароматична и укусна. Не бих могао рећи које је боље. Цена је иста; невероватно је колико је маслиново уље поскупело.
КАРЛОС Ц. -
Спектакуларног укуса и ароме,
Исус М. -
Не изгледа тако добро као у новембру, што прави велику разлику, али сам сигуран да ће бити подједнако добро.
Августин г. -
Врло добар
Фернандо Г. -
Откако сам пре две године открио „нефилтрирано“ уље компаније Los Omeya, више не користим никакво друго уље ни у каквим преливима или прилозима.
Увек је хит код свих гостију које имате код куће на вечери.
Фернандо Хиралдо -
Пре три године сам добио флашу од пола литра из Кордобе и… од тада не могу да престанем да је имам код куће у великим количинама за било коју важну прилику…
Хозе -
Мигуел -
Уље неоспорног квалитета по веома разумној цени, веома практична платформа и велика љубазност од Алфонса. Честитам!
Антонио Маестре -
Пабло Фернандез Апарисио (верификовани власник) -
Изванредно уље